Danışmanlık

Danışmanlık Himetleri

mersin hurdacılık

mersin hurdacılık

Koçyiğitler Geri Dönüşüm, atık elektrikli elektronik ekipmanlar, hurda metaller, atık kablolar, atık akümülatörler ve atık piller vb. konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firmamız geri dönüşüm sektörüne özellikle de E-atık, Atık Kablo ve Apak sektörlerine tam destek vermektedir. Ülkemiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara verilen hizmetimizin uygulama şekilleri aşağıdaki gibidir;

Yerinde Hizmet

Yerinde hizmet şekli danışmanlık yöntemlerinin en etkili olanıdır. Zamanında yapılan müdahaleler ile kurum ve kuruluşun her türlü mevzuata uygunluğu sağlanmakta ve daha verimli bir hizmet sunulabilmektedir.

– A Tipi Yerinde Hizmet (Kısa Süreli): Danışmanlık faaliyetlerimizi uzman personel kadromuz ile ihtiyaca bağlı olarak kurum/kuruluş bünyesinde tarafımıza tahsis edilen alanda hizmet dönemi içerisinde sürdürmekteyiz. 1 yıl içerisinde her 3 aylık dönemde 3’er günlük hizmet süresi ile firmamızdan uzmanımız, ilgili yerde envanter çıkarılması işlemine kadar gerekli ve yeterli tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir. Hizmet tarihi ve süreler firmamız tarafından belirlenir.

– B Tipi Yerinde Hizmet (Kısa Süreli): Danışmanlık faaliyetlerimizi uzman personel kadromuz ile ihtiyaca bağlı olarak kurum/kuruluş bünyesinde tarafımıza tahsis edilen alanda hizmet dönemi içerisinde sürdürmekteyiz. 1 yıl içerisinde her ay 5 iş günü hizmet süresi ile firmamızdan uzmanımız, ilgili yerde envanter çıkarılması işlemine kadar gerekli ve yeterli tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir. Kısa Dönemli Yerinde Hizmetten farkı kurum ya da kuruluşun her türde denetlenmesi esnasında firmamızdan bir uzmanın yerinde destek vermesi ve hizmet tarihi ile ilgili bir kısıtlama olmamasıdır. İşletmenin dilediği tarihte hizmet sunulur.

– C Tipi Yerinde Hizmet (Uzun Süreli): Danışmanlık faaliyetlerimizi uzman personel kadromuz ile ihtiyaca bağlı olarak kurum/kuruluş bünyesinde tarafımıza tahsis edilen alanda hizmet dönemi içerisinde sürdürmekteyiz. Firmamızdan uzmanımız, hizmet verdiğimiz kurum/kuruluşun bir personeli gibi ilgili yerde tüm sene boyunca (1 yıl içerisinde her iş günü) gerekli ve yeterli tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir.

* Uzaktan Hizmet

Bu hizmet türünde kurum ya da kuruluşun firmamızın uzmanına bir yer tahsis etmesi gerekmez. Uzmanımız telefon ve e-mail ortamında her türlü bilgi ve deneyimlerini paylaşır, gerekli olduğunda belirlenen bir günde işletmeyi ziyaret ederek çözüm yollarını sunar..